Auto zastępcze z tytułu OC sprawcy

Jeśli miałeś kolizję nie ze swojej winy, a Państwa auto jest uszkodzone, należy się Państwu samochód zastępczy z OC sprawcy. Cały proces jest niezwykle prosty i co najważniejsze dla Państwa – rozliczany bezgotówkowo! Za Państwa auto zastępcze na czas naprawy zapłaci ubezpieczyciel sprawcy.

Formalności związane z autem zastępczym z OC sprawy są ograniczone do minimum – otrzymają Państwo auto tej samej klasy, bez limitu kilometrów czy kaucji. Całkowicie bezgotówkowo. Dysponujemy wieloma autami w naszej nowoczesnej flocie pojazdów – od aut ekonomicznych, miejskich, po luksusowe limuzyny.

W EucoVIPcar otrzymasz auto tej samej klasy:

 • bezgotówkowo,
 • bez kaucji,
 • bez limitu kilometrów.

Zapraszamy do kontaktu!
Minimum formalności, bezgotówkowo!

Wynajem prywatny auta

Wynajem prywatny auta to doskonały sposób, jeśli na co dzień poruszamy się małym autem a planujemy długą trasę. Dzięki naszej firmie, mogą Państwo wynająć komfortowy VAN dzięki któremu będziesz mógł swobodnie podróżować przez cały okres jego użytkowania. Długa i daleka podróż wygodnym sedanem będzie przyjemnością dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które szukają nowoczesnego i modnego auta na specjalne okazje. Mamy w ofercie nie tylko luksusowe limuzyny, które ucieszą nawet najbardziej wymagających klientów, a także luksusowe i wygodne SUVy.

Dla osób prowadzących firmę w ofercie są pojazdy dostawcze oraz specjalistyczne. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Oferta oraz auta EuCOvipcar jest dostępna dla wszystkich, który potrzebują nowych, bezpiecznych i komfortowych aut. Dysponujemy ponad 500 pojazdami w każdym segmencie. Mamy auta ekonomiczne, komfortowe, luksusowe – dla każdego klienta znajdzie się odpowiednie auto. Z chęcią doradzimy wybór najlepszej opcji!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

NAJEM BEZGOTÓWKOWY

Samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. Koszty najmu w całości pokryje OC sprawcy kolizji.

BEZ LIMITU KILOMETRÓW

Nie obawiaj się o kilometry. Wynajmij auto zastępcze i podróżuj swobodnie. Nie ograniczając się limitem kilometrów!

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Brak ukrytych opłat. Przejrzyste zasady najmu! Podpisz umowę wolną od dodatkowych opłat przygotowawczych i sezonowych.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Cenimy Twój czas! Szybka weryfikacja i minimum formalności gwarantują komfort i wygodę najmu wszystkim klientom.

NOWOCZESNA FLOTA

Z nami podróżujesz bezpiecznie i komfortowo! Nowoczesna i stale rozwijająca się flota zapewnia komfort podróży wszystkim naszym klientom.

Szybkie i sprawne wynajęcie auta!

Jeszcze nigdy nie było to tak proste!

SMS

Aby wynająć auto zastępcze z OC sprawcy wyślij SMS na nr:

792 455 555

W treści SMS-a podaj:

 • swoje imię i nazwisko
 • swój nr telefonu
 • Marcin Pierzchała
 • 011/37/6/1/88

SMS

Aby wynająć klientowi auto prywatnie wyślij SMS na nr:

792 455 555

W treści SMS-a podaj:

 • WYNAJEM PRYWATNY
 • swoje imię i nazwisko
 • swój nr telefonu
 • Marcin Pierzchała
 • 011/37/6/1/88

Nowoczesna flota pojazdów

Firma EuCOvipcar dostosowuje swoją ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wysokich oczekiwań. Korzystając z naszej oferty stawiają Państwo na najwyższą jakość usług, a także co najważniejsze, na bezpieczeństwo, komfort oraz przyjemność. Atrakcyjne warunki współpracy to kolejne z naszych atutów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę wynajmu aut.

Samochody osobowe

Samochody dostawcze

Samochody specjalne – TAXI i „L” – NOWOŚĆ

ZOSTAŃ AGENTEM!

Już teraz zarekomenduj nas swoim klientom i odbierz prowizję!

To proste, wystarczy, że zarekomendujesz nas swoim klientom i przekażesz kontakt. Wówczas każdy klient, który podpisze umowę z  polecenia, automatycznie wygeneruje należną prowizję. Dalsza procedura i wszystkie formalności przeprowadzi Biuro Obsługi Klienta. Przy odszkodowaniu, wysokość prowizji zależna jest od wysokości samego odszkodowania.

Będąc naszym Agentem masz szansę zgłosić klienta, który w wyniku wypadku doznał znaczącego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Warto zwrócić uwagę, że średnie prowizje wynoszą już od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych.