Kim jesteśmy?

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) działa na rynku od roku 2004 odnosząc liczne sukcesy. Jako wiodąca w Polsce firma, która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań oraz innych świadczeń wynikających ze szkody, np. rent i zadośćuczynień zapewnia rzetelne podejście i przeprowadzenie działań niezbędnych w celu uzyskania odszkodowań za doznane szkody.

W centrali EuCO Państwa obsługę prowadzi 200 osób, miesięcznie prowadząc łącznie około 3000 spraw odszkodowawczych. Interesuje Państwa uzyskanie odszkodowania za szkodę osobową, rzeczową, wypadek przy pracy lub rolnictwie? Jeśli tak, trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dzięki temu możliwe jest niesienie pomocy zarówno Polakom, jak i obywatelom innych państw.

Od początku swej działalności do roku 2017, EuCO obsłużyło około 100 000 osób z kraju oraz wielu cudzoziemców. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie – odpowiemy możliwie szybko i podpowiemy jaką kolejność kroków obrać, aby sprawnie przeprowadzić działania zmierzające do uzyskania odszkodowania.

Nasi agenci pracują na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Możliwość kontaktu telefonicznego oraz e-mail lub przez formularz zapewnia najszybszy możliwy kontakt i reakcję z naszej strony.

Zadzwoń teraz Formularz kontaktowy

Nasze wartości

Wartości, jakie przyświecają naszym działaniom w kierunku uzyskania odszkodowania za szkody i wypadki to:

  • Bycie wsparciem dla Klienta i służenie fachową pomocą oraz wiedzą prawniczą
  • Uczciwość
  • Otwartość i przejrzystość
  • Wzajemny szacunek
  • Działanie w interesie Klientów
  • Przedsiębiorczość i osiąganie sukcesów dzięki naszym pracownikom
  • Czynny udział w życiu społecznym

PEWNOŚĆ | ZAUFANIE | DOŚWIADCZENIE

Kreator branży odszkodowawczej

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. można określić mianem kreatora branży
odszkodowawczej. Już od ponad 12 lat firma pokazuje, że każda osoba ma prawo do uzyskania należnego mu odszkodowania. Osoby te nie są pozostawione same sobie, mogą liczyć na profesjonalizm, fachowe wsparcie silnie ugruntowanej firmy, która z pełnym przekonaniem będzie bronić ich interesu. Likwidacja szkód rzeczowych (w tym także za samochód), zadośćuczynienia to kolejne pozycje z naszej oferty, które wpływają na fakt, że EuCO jest liderem w regionie.

Jeśli czują się Państwo poszkodowanymi przez Towarzystwo ubezpieczeniowe, warto skontaktować się z nami i omówić wszelkie kwestie, które Państwa nurtują (lub o których nawet Państwo nie wiedzą) – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasza firma skutecznie dochodzi należnych Państwu świadczeń – reprezentujemy Państwa, dlatego też nie muszą Państwo sami zderzać się z aparatem towarzystw ubezpieczeniowych. Znamy rynek i wiemy w jaki sposób skutecznie działać dla Państwa.

Misja i wizja

Naszą misją jest oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta. Naszą nadrzędną zasadą jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków. Misję i zasadę tę realizujemy poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą. Naszą wizją jest być największą i najlepszą firmą odszkodowawczą w Polsce i w Europie.