Odszkodowanie za potknięcie lub poślizgnięcie

Coraz częściej słyszymy w radiu czy telewizji o nieprawidłowo zadbanych nieruchomościach czy drogach. W takich miejscach nie jest trudno o potknięcie, czy poślizgnięcie. Nie wszyscy jednak wiedzą i są świadomi, że gdy zaistnieją odpowiednie przesłanki, należy się odszkodowanie.

Najprostszym przykładem będzie tutaj nieodśnieżony chodnik, poślizgnięcie i złamanie ręki czy np. nogi. Oczywiście jest to jeden z przykładów, ale takich sytuacji jest znacznie więcej – nierówny chodnik, wypadki w sklepach, restauracjach. W przypadku, gdy jesteś poszkodowany czy to w wyniku potknięcia czy np. poślizgnięcia, jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy pomocy w celu uzyskania należnego świadczenia od podmiotu, który jest zobowiązany do utrzymania nawierzchni w odpowiednim stanie technicznym. Istotną sprawą jest rzetelne udokumentowanie zdarzenia, jego miejsca oraz opisanie okoliczności – dokumentacja fotograficzna będzie pomocna.

Wymaganym jest zgłoszenie zaistnienia zdarzenia zarządcy lub właścicielowi drogi / nieruchomości, gdzie zdarzenie miało miejsce. Jeśli nie wie się, kto nim jest, należy zgłosić fakt policji. Pomocne okaże się spisanie oświadczeń świadków całego zdarzenia oraz dokument, który potwierdzenie udzielenie pomocy medycznej po zaistnieniu zdarzenia.

Dopłata do odszkodowania za samochód!

Dopłata do odszkodowania za samochód – profesjonalna i szybka pomoc w uzyskaniu wysokich kwot odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych.