Odszkodowanie za szkody rzeczowe

Szkody rzeczowe są najpopularniejszym typem szkód. Nasza firma i profesjonalni agenci skutecznie dochodzą Państwa roszczeń w tym zakresie. Większość towarzystw ubezpieczeniowych zaniża swoje kosztorysy, aby wypłacić Państwu możliwie najniższe odszkodowanie. Zadajmy sobie pytanie – czym jest szkoda rzeczowa? Otóż jest to każda szkoda, jaka powstała na pojeździe osoby poszkodowanej w wypadku czy innym zdarzeniu nie z winy właściciela auta.

Zgłaszamy taką szkodę, czekamy na wizytę rzeczoznawczy, który ocenia szkody i następnie dokonuje kalkulacji naprawy. W znacznej większości przypadków taki kosztorys będzie zaniżony. Jeśli w ciągu ostatnich 3 lat mieli Państwo kolizję lub wypadek z winy kierowcy innego pojazdu, a towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło odszkodowanie na podstawie swojego kosztorysu, który Państwu przesłali, najprawdopodobniej nie wypłacili należnego odszkodowania. Aby otrzymać należne odszkodowanie, pierwszym krokiem jest kontakt z naszą firmą.

Zachęcamy do skorzystania z formularza wyceny szkody, gdzie mogą Państwo załączyć kosztorys do bezpłatnej analizy. W odpowiedzi prześlemy Państwu ponownie oszacowaną wartość odszkodowania należnego do wypłaty i zaproponujemy dopłatę do takiego odszkodowania. Co ważne, Państwo taką dopłatę do odszkodowania otrzymują zaraz po podpisaniu umowy i cesji roszczeń, a my jako firma domagamy się dopłaty od firmy ubezpieczeniowej.

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy jest natychmiastowa, zatem nie ma potrzeby żmudnego kontaktu z TU i często odbijania się od przysłowiowego muru. My dopłacamy Państwu do otrzymanego odszkodowania i zajmujemy się resztą.

Jeśli aktualnie są Państwo w trakcie likwidacji szkody i jeszcze nie otrzymali auta zastępczego z OC sprawcy, koniecznie prosimy skontaktować się z naszą firmą – jeśli Państwo pojazd nie może aktualnie poruszać się po drogach, należy się Państwu auto zastępcze z OC sprawcy na czas naprawy.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Uzyskamy dla Państwa możliwie najwyższą dopłatę do wypłaconego odszkodowania za uszkodzony samochód.

Natychmiastowa dopłata do odszkodowania z OC sprawy!

Co jest niezbędne do wykonania bezpłatnej analizy
oraz uzyskania dopłaty do odszkodowania?

  • Od zdarzenia nie upłynęło jeszcze 3 lata
  • Szkoda rozliczana była na tzw. kosztorys
  • Szkoda likwidowana była z OC sprawcy
  • Wiek samochodu nie przekracza 15 lat

Dlaczego warto skorzystać
z dopłaty do odszkodowania z OC w naszej firmie?

  • Nie ma potrzeby angażowania swojego czasu ani pieniędzy w dochodzenie swoich roszczeń
  • Wypłata ustalonej kwoty dopłaty do odszkodowania natychmiast po podpisaniu dokumentów
  • To nasza firma działa w swoim imieniu, aby taką dopłatę uzyskać od TU

Niczym Państwo nie ryzykują!