Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Odszkodowanie z tytułu wypadku śmiertelnego należy się poszkodowanym, którzy są bliskimi osoby zmarłej, gdy nie ponosi ona wyłącznej winy za spowodowanie wypadku lub była dzieckiem do 13 roku życia. Osobami poszkodowanymi, które mogą się starać o uzyskanie zadośćuczynienia za krzywdę związaną z utratą osoby bliskiej są współmałżonkowie, rodzice i dzieci, rodzeństwo, dziadkowie oraz wnuki, a także osoby pozostające w nieformalnym związku z osobą zmarłą.

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszym agentem, nawet jeśli szkoda miała miejsce nawet 20 lat temu lub w sytuacji, gdy zadośćuczynienie zostało już wypłacone. Jeśli śmierć bliskiej Państwu osoby przyczyniła się do pogorszenia warunków życia, przysługuje także odszkodowanie oraz świadczenie rentowe.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu. Rzetelnie i fachowo ocenimy dokumentację, jaką Państwo dostarczą i podpowiemy, czy kwota zadośćuczynienia była odpowiednia oraz czy wszystkie należyte aspekty zostały wyjaśnione.

Dopłata do odszkodowania za samochód!

Dopłata do odszkodowania za samochód – profesjonalna i szybka pomoc w uzyskaniu wysokich kwot odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych.